cikportal
 vijesti - teme - informacije
POČETNA        VIJESTI        SPORT        MAGAZIN        TEME        O NAMA        MARKETING/KONTAKT

OVO KAMERE NISU SNIMILE: Pogledajte šta se desilo u toku utakmice Luksemburg - BiH…

Reprezentacija BiH je u večerašnjoj prijateljskoj utakmici protiv Luksemburga slavila rezultatom 0:3, a u vodstvo je došla autogolom Chanota u 73. minuti.

Svega minut kasnije nakon autogola domaćina, BiH je povisila vodstvo na 0:2. Treba dodati da je Đurić loptu dirao petom, ali je ona također okrznula i Edina Džeku kojem je gol pripisan.

Treba istaći da se reprezentacija Luksemburga pokazala kao mnogo teži protivnik nego se prvobitno mislilo i pružala je jako dobar otpor u prvih 70 minuta.

U prvoj minuti sudijske nadoknade, tačku na "i" je stavio Miralem Pjanić sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca.

Konačan rezultat i strijelci: Luxembourg - BiH 0:3 (Chanot autogol 73', Džeko 75', Pjanić 90+1')

Narednu prijateljsku utakmicu, izabranici Mehmeda Baždarevića igraju u Zurichu protiv Švicarske, 29. marta.