cikportal
 vijesti - teme - informacije
POČETNA        VIJESTI        SPORT        MAGAZIN        TEME        O NAMA        MARKETING/KONTAKT

NEVJEROVATAN VIDEO: Ibrahimović na bosanskom jeziku poručio Mažiću… Mrš u pi*ku materinu…

ŠVEDSKA je remizirala protiv Republike Irske 1:1 u prvoj utakmici skupe E Europskog prvenstva.

Zlatan Ibrahimović asistirao je prilikom autogola Ciarana Clarka u 71. minuti, a nekih 10-ak minuta ranije nervozni Ibra bio je nezadovoljan jednom odlukom srpskog sudija Milorada Mažića.

Ibra iščupao Švedsku za remi protiv Iraca

"Mrš u pičku materinu!", ispalio je 34-godišnji napadač Švedske na jeziku koji Mažić dobro razumije.

Međutim, to ili srpski sudija nije čuo ili nije želio čuti, pa je Ibra izbjegao makar žuti karton, ako ne i direktni crveni na Saint-Denisu.

Ibrahimoviću nije prvi put da na našem jeziku psuje tijekom utakmice. Naprotiv, radio je to i ranije.